Zabudnite na pasívnu dovolenku! Užite si fit pobyt a zlepšite si telo aj ducha

Maroš Krivosudskýokt 11, 2017

Popri zájazdoch do exotických destinácií začali Slováci opäť objavovať krásy našich hôr. Akosi nám už popri vysokom pracovnom tempe prestala stačiť jedna oddychová dovolenka do roka a tak hľadáme možnosti, ako aspoň počas víkendov vypnúť a vypadnúť z mesta. A kde sa to dá lepšie a rýchlejšie ako na fit pobytoch, tu u nás v prírode? Zbalíte kufre, nasadnete do auta a za pár hodín ste v úplne inom svete.

Fitpobyty - Fightcamp


Lenivé pobyty sú out

Predstavu oddychového víkendu v horách má síce každý inú, no len málokto by ho chcel celý preležať na hotelovej izbe. Takýto „nijaký“ program veľa ľudí nepriláka, a aj preto sa hotely predbiehajú s cenami wellness či relaxačných pobytov, kde vás však okrem zapnutej sauny a vírivky nečaká nič zaujímavé. Nízka cena je teda jediné, čo takéto pobyty vedia ponúknuť. Slováci si však začínajú obľubovať aktívny životný štýl a aj počas voľných dní vyhľadávajú pohyb, nové zážitky, nových ľudí, a popri tom sa chcú dozvedieť niečo nové. Jednoducho sa vo voľnom čase chcú zlepšovať v tom, čo ich baví a na čo počas pracovného týždňa nemajú čas. A tak vznikol dopyt po novom produkte, zvanom aktívna dovolenka.


Joga, beh, box, fitness,…

Prečo sú vlastne tieto víkendy plné aktivít také obľúbené? Odpovede na túto otázku sú hneď dve. Prvá je, že si medzi nimi človek nájde vždy to svoje, keďže má každý z pobytov svoju vlastnú tému. Joga pobyt vám pomôže nájsť rovnováhu tela a mysle, na Fit štartéri pre začiatočníkov si zase kvalitne zamakáte a porozprávate sa s výživovým poradcom. Chcete sa naučiť, čo je správna technika behu? Ideálnou voľbou pre vás teda bude bežecký camp. Alebo vás zaujal box a neviete, kde začať? Keď prídete na fight camp, stretnete pätnásť ďalších nadšencov a môžete sa to naučiť spolu!

Fitpobyty - Joga pobyt

Druhou odpoveďou sú samotní ľudia, ktorých počas takéhoto víkendu spoznáte. Mladší, starší, muži, ženy, začiatočníci, ale aj pokročilejší. Návštevníci týchto pobytov majú minimálne jednu spoločnú záľubu a tou je zdravý životný štýl, takže sú všetci na jednej vlnovej dĺžke. A práve to vytvára tú skvelú atmosféru, kvôli ktorej sa na pobyty ľudia vracajú znova a znova.


Získajte kondičku na fit pobyte!


Príroda je na prvom mieste

Nenechajte sa pomýliť, takýto pestrý program je síce veľkým lákadlom, avšak za rekordné čísla v štatistikách cestovného ruchu na Slovensku žiadne cvičenie, smoothie workshopy a ani zaujímavé prednášky nemôžu. Bez krásnej prírody, ktorá vás počas víkendu v horách obklopuje od rána do večera by to nešlo. Je úplne jedno, či si idete skoro ráno zabehať, alebo máte radšej dlhé prechádzky a turistiku, pobyt strávený v prírode je tým pravým orechovým, pokiaľ sa chcete vrátiť domov do pracovného života oddýchnutí a zrelaxovaní.

Maroš Krivosudský

Fitness, Výživa, Recepty

MOJE ČLÁNKY

FITNESSBOX

MorningBox

Balíček vhodný na raňajky.

SnackBox

Balíček vhodný na desiatu a olovrant

LunchBox

Balíček vhodný na obed

FIT POBYTY

Joga Pobyt – Body&Mind Reštart
pre všetkých fanúšikov jogy
Tri Studničky****

Už od 129 Eur /osoba

Toto víkendové spojenie jogy, aktívneho oddychu, skvelého jedla a ubytovania uprostred nádhernej prírody Demänovskej doliny bude pre váš reštart tým pravým orechovým. Nemáte s jogou alebo iným cvičením skúsenosti? To vôbec nevadí.

ZOBRAZIŤ DETAIL >

Fight Camp – Zamerané na Box
pre začiatočníkov / mierne pokročilých
Hotel Altis****

Už od 119 Eur /osoba

Skvelá príležitosť ako sa naučiť základy bojových športov a zatrénovať si s tými najlepšími v krásnom prostredí Oravskej priehrady. Nácviky techník, kondícia, výživárske tipy, večerné ľadové korčulovanie a množstvo ďalších aktivít.

ZOBRAZIŤ DETAIL >

Fight Camp – Box & Muay Thai
pre mierne pokročilých a pokročilých
Snowland Valča - Penzión Perún**

Už od 119 Eur /osoba

Po campoch pre začínajúcich a mierne pokročilých bojovníkov sa tentokrát rozhodli naši dvaja tréneri zamerať na fighterov, ktorí už nejaké tie tréningové skúsenosti majú.

ZOBRAZIŤ DETAIL >