Autor: Simona Malková

Recepty

Čokoládovo-mandľové proteín guľky

Simona Malková nov 28, 2017

Blížia sa sviatky, čo znamená, že na stole treba mať niečo sladké. Teda netreba, ale keď príde návšteva, patrí sa. Poznáte to. Prečo to ale nespraviť aspoň trochu vo fit verzii? Najmä keď je rovnako chutná, ak nie chutnejšia, ako tá múčno-cukornatá? Vyskúšajte tento fit recept na proteínové guľky a...

CELÝ ČLÁNOK >
Quinoa šalát s feta syrom a jablkom
Recepty

Quinoa šalát s jablkom a feta syrom

Simona Malková okt 24, 2017

Ak má niekto rád sladko-slané kombinácie, je dosť možné, že sa ich nenabaží nikdy. Práve pre ľudí milujúcich tento mix chutí je pripravený tento fit recept na teplý šalát quinoový šalát. Ten sa dá použiť ako hlavné jedlo, ale tiež ako príloha k mäsu. Určite odporúčame!

CELÝ ČLÁNOK >
Fit recept - Arašidovo-cícerový koláč
Recepty

Arašidovo-cícerový fit koláč

Simona Malková okt 16, 2017

Séria netradičných surovín vo fit koláčoch pokračuje cícerom. Pýtate sa, prečo by ho tam niekto dával? No lebo je veľmi dobre stráviteľný, obsahuje veľa bielkovín a na čo sa často zabúda, má príjemnú neutrálnu chuť. Tá sa dá prispôsobiť podľa potreby, napríklad aj potreby sladkého arašidovo-cícerového koláča. Dobrú chuť!

CELÝ ČLÁNOK >
Recepty

Baklažánové mini-pizze so šunkou a parmezánom

Simona Malková sep 27, 2017

Chcete pripraviť originálny, ale zároveň zdravý a diétny snack na stôl pre svojich hostí? Tieto baklažánové mini-pizze spĺňajú aj tie najkritickejšie požiadavky! Skvelá chuť Talianska, málo kalórii, žiaden lepok. A o jednoduchej príprave ani nehovoríme. Dobrú chuť! https://youtu.be/XQLqRSOYcok Čo potrebujeme 1 ks baklažán 1 PL olivový olej Paradajkový pretlak Sušená...

CELÝ ČLÁNOK >
Recepty

Kakaovo-kokosový koláč s krémom z arašidového masla

Simona Malková máj 1, 2017

Jednoduchá, kvalitná a bez krému z arašidového masla dokonca aj nízkokalorická torta pre všetkých bezlaktózovcov. Kakao a kokos predsa nemôžu byť nikdy zlý nápad. Dobrú chuť!

CELÝ ČLÁNOK >
Recepty

Jednoduché mrkvové fit placky

Simona Malková jan 10, 2017

Raňajky, obed alebo večera? Nebudeme vám do toho hovoriť, rozhodnutie je na vás. Tento jednoduchý ovseno-mrkvovo-vajíčkový recept na placky sa totiž hodí na akúkoľvek príležitosť. Je to taká omeleta na kreatívny spôsob. Dobrú chuť!

CELÝ ČLÁNOK >
tekvicovy fitness tvarohovy kolac cheesecake
Recepty

Tekvicový cheesecake s arašidovým maslom

Simona Malková okt 22, 2016

Ak by sa mal spraviť rebríček najuniverzálnejších surovín, ktoré sa dajú použiť v kuchyni, tekvica by sa určite umiestnila na popredných priečkach. Môžete ju namixovať do polievok, uvariť ako prílohu namiesto zemiakov, zapiecť so syrom a zeleninou…alebo z nej spraviť takýto fitness tvarohový koláč nabitý bielkovinami. Ochutnáte?

CELÝ ČLÁNOK >
Recepty

Kokosovo-škoricový fit koláč so slivkami

Simona Malková sep 16, 2016

Koláč plný kokosových produktov, vajíčok, tvarohu a sliviek asi ani nemôže byť nezdravý. Ovsené vločky miesto bielej múky, kokosový cukor miesto bieleho rafinovaného, k tomu vysoký podiel bielkovín, kvalitných tukov a nejaké tie vitamíny C, K a vláknina nachádzajúce sa v slivkách. Jednoducho koláč schválený cez trénera. Dobrú chuť!

CELÝ ČLÁNOK >
Recepty

Tekvicový quiche bez krusty

Simona Malková aug 26, 2016

Ľahký slaný koláč, ktorý môžete servírovať ako dezert alebo ako hlavné jedlo, je pripravený veľmi jednoducho za menej ako hodinu, pričom na jeho výrobu potrebujete len 4 základné suroviny - tekvicu, špaldovú múku, vajíčka a mozzarellu. To celé už len dochutíme cesnakom, korením, soľou a bylinkami, zmiešame, zapečieme a zdravý a diétny koláč...

CELÝ ČLÁNOK >
Recepty

Čokoládové fit brownies z fazule adzuki

Simona Malková júl 1, 2016

Strukoviny sa dajú využiť všade, tak v slanej kuchyni, ako aj sladkej, čoho dôkazom sú tieto čokoládové brownies z fazule adzuki, ktoré nepotrebujú žiadnu múku a ani cukor. Takýto dezert je ďalšou skvelou alternatívou na váš cheatday, lebo aj napriek tomu, že sú sladké, obsahujú len samé zdravé suroviny, majú vysoký podiel bielkovín...

CELÝ ČLÁNOK >