← Späť

Fitnessbox.sk: Projekt, ku ktorému sa určite vrátime

Maroš Krivosudskýmáj 5, 2018

Pravdepodobne ste si všimli, že na našej stránke zmizla sekcia FitnessBox, s ktorou sme sa rozhodli dať si na pár mesiacov pauzu. Pýtate sa prečo? Týmto zdravým krabičkám, ktoré sme pre vás, spolu s našimi trénermi a výživovými poradcami skladali, sa začínalo pomaly, ale isto dariť a získavali si vašu priazeň. Avšak s rastúcim objemom objednávok a s množstvom ďalších aktivít, ktoré tento rok realizujeme, sme nedokázali udržiavať kvalitu a rýchlosť ich doručovania. A to nie je spôsob, akým by sme chceli pracovať.


Hlavným dôvodom je FitnessPlan

Kvalita a rýchlosť doručovania FitnessBoxov je jedným dôvodom, nie však tým hlavným. Ako sme spomínali vyššie, tie aktivity, ktoré v oblasti zdravého životného štýlu realizujeme, sa začínajú pomaly hromadiť, z čoho sa ale samozrejme veľmi tešíme. Tým najhlavnejším dôvodom, prečo sme sa rozhodli dať si s krabičkami prestávku, je naša nová služba FitnessPlan.

Už dnes si u nás môžete objednať personalizovaný jedálniček, či dokonca komplexný fitness plán, ktorý vám možno konečne pomôže dosiahnuť fitness ciele. Takéto poradenstvo sme chceli zrealizovať už dlho, no až teraz sa nám podarilo vytvoriť systém a nájsť partnerov, s ktorými to vie naozaj fungovať. Ako to celé prebieha?

  1. Na stránke FitnessPlan.sk si vyberiete jednu z vybraných alternatív – stravovací alebo komplexný fitness plán
  2. V ďalšom kroku zadáte svoje údaje, diagnózy, približnú dennú aktivitu a vyberiete si vaše diétne ciele
  3. Zadáte, či máte nejaké preferované stravovanie (vegetarián, vegán,…), svoje alergie, intolerancie a (ne)obľúbené potraviny
  4. Naši odborníci (tréneri a výživoví poradcovia) za pomoci nutričného softwaru PlanEat vyhodnotia vaše ciele a požiadavky, a vytvoria jedálniček, resp. komplexný fitness plán priamo na vás
  5. Tu ale naša/vaša spolupráca nekončí. Po vytvorení plánu vám budú tréneri a výživári aj naďalej k dispozícii a pokúsia sa s vami dosiahnúť výsledky, po ktorých túžite.

FitFirma a FitPobyty pokračujú

Stránka ceztrenera.sk ale nie je jediný priestor, kde sa od našich odborníkov môžete niečo dozvedieť. Tí sa totiž tiež starajú o zdravie a životný štýl zamestnancov menších a väčších firiem. Organizujeme s nimi dni a týždne zdravia, teambuildingy, masáže, či pravidelné tréningy. Naši ľudia robia prednášky, workshopy, ale tiež školy varenia a nevarenia v projekte FitFirma.

Taktiež nás môžete stretnúť v rôznych lokalitách po Slovensku a v zahraničí v rámci projektu FitPobyty. Joga víkend, bežecký camp zameraný na techniku behu, či fit štartér pre ľudí, čo chcú zmeniť životný štýl, sú len niektoré z pobytov, ktorým sa venujeme. Chcete si ich vyskúšať?

SÁModSEBA FitPobyt

7.- 9.9.
Joga, beh, fitness + pomoc druhým. Taký bude náš FitPobyt v Jakubovanoch, z ktorého celý výťažok pôjde deťom z detských domovov.

Maroš Krivosudský

Fitness, Výživa, Recepty

MOJE ČLÁNKY

Najnovšie fit tipy

Toto by mala mať malá domáca posilňovňa

Marek Blahušiak aug 8, 2018

Chodiť do práce na bicykli má svoje výhody

Maroš Krivosudský júl 29, 2018

Cvičenie v prírode a jeho výhody

Lexi Koradyová júl 29, 2018

Jumping: Preskáčte sa ku kondičke

Silvia Hadeková júl 26, 2018

Ako sa vyhnúť preťaženému zápästiu

Mária Ondrušová júl 4, 2018

Sú lýtka problémovou partiou na formovanie?

Marek Blahušiak jún 28, 2018

Bolesť kolien po behu: ITB syndróm

Peter Paták jún 24, 2018

FIT POBYTY

SÁModSEBA Outdoor FitPobyt
joga, beh a fitness
Jakubovany pri LM

Už od 119 Eur

Predstavte si cvičenie, pri ktorom nepomôžete len sebe a svojmu zdraviu, ale tiež deťom z detských domovov. Máte? Ok, teraz si to prestaňte predstavovať a poďte s nami na náš zatiaľ programovo najnabitejší Fit Pobyt do krásnej prírody v okolí Jakubovian na Liptove.

ZOBRAZIŤ DETAIL >

Fight Camp – Box & Muay Thai
pre fanúšikov bojových športov
Hotel Altis****

Už od 209 Eur

Tréningy, relax a zábava pre začiatočníkov aj pokročilých, mužov aj ženy. Všetci na jednom mieste, v perfektných športových podmienkach a skvelej atmosfére. Taký bude náš najbližší Fight Camp pre všetky výkonnostné úrovne v krásnom prostredí Oravskej priehrady.

ZOBRAZIŤ DETAIL >

BodyART & TotalBODY Víkend
pre fanúšikov skupinových cvičení
Hotel Salamandra****

Už od 239.00 229.00 Eur

Kombinácia pomalšieho BodyARTu a dynamického TotalBODY je ideálna pre všetkých milovníkov skupinových cvičení, ktorí nemajú radi stereotyp. A kto to všetko povedie? Nikto iný ako dvaja z najlepších a najskúsenejších inštruktorov na Slovensku, Milan Adamka a Eňa Buzinkay.

ZOBRAZIŤ DETAIL >