← Späť

Fitnessbox.sk: Projekt, ku ktorému sa určite vrátime

Maroš Krivosudskýmáj 5, 2018

Pravdepodobne ste si všimli, že na našej stránke zmizla sekcia FitnessBox, s ktorou sme sa rozhodli dať si na pár mesiacov pauzu. Pýtate sa prečo? Týmto zdravým krabičkám, ktoré sme pre vás, spolu s našimi trénermi a výživovými poradcami skladali, sa začínalo pomaly, ale isto dariť a získavali si vašu priazeň. Avšak s rastúcim objemom objednávok a s množstvom ďalších aktivít, ktoré tento rok realizujeme, sme nedokázali udržiavať kvalitu a rýchlosť ich doručovania. A to nie je spôsob, akým by sme chceli pracovať.


InBody diagnostika v Bratislave

Merajte si svoj diétny progres! Počas diagnostiky zistíte svoje % tuku a svalov v tele, hodnotu viscerálneho tuku, zadržiavanie vody a iné parametre. Vaša premena začína už dnes!

Hlavným dôvodom je FitnessPlan

Kvalita a rýchlosť doručovania FitnessBoxov je jedným dôvodom, nie však tým hlavným. Ako sme spomínali vyššie, tie aktivity, ktoré v oblasti zdravého životného štýlu realizujeme, sa začínajú pomaly hromadiť, z čoho sa ale samozrejme veľmi tešíme. Tým najhlavnejším dôvodom, prečo sme sa rozhodli dať si s krabičkami prestávku, je naša nová služba FitnessPlan.

Už dnes si u nás môžete objednať personalizovaný jedálniček, či dokonca komplexný fitness plán, ktorý vám možno konečne pomôže dosiahnuť fitness ciele. Takéto poradenstvo sme chceli zrealizovať už dlho, no až teraz sa nám podarilo vytvoriť systém a nájsť partnerov, s ktorými to vie naozaj fungovať. Ako to celé prebieha?

  1. Na stránke FitnessPlan.sk si vyberiete jednu z vybraných alternatív – stravovací alebo komplexný fitness plán
  2. V ďalšom kroku zadáte svoje údaje, diagnózy, približnú dennú aktivitu a vyberiete si vaše diétne ciele
  3. Zadáte, či máte nejaké preferované stravovanie (vegetarián, vegán,…), svoje alergie, intolerancie a (ne)obľúbené potraviny
  4. Naši odborníci (tréneri a výživoví poradcovia) za pomoci nutričného softwaru PlanEat vyhodnotia vaše ciele a požiadavky, a vytvoria jedálniček, resp. komplexný fitness plán priamo na vás
  5. Tu ale naša/vaša spolupráca nekončí. Po vytvorení plánu vám budú tréneri a výživári aj naďalej k dispozícii a pokúsia sa s vami dosiahnúť výsledky, po ktorých túžite.

FitFirma a FitPobyty pokračujú

Stránka ceztrenera.sk ale nie je jediný priestor, kde sa od našich odborníkov môžete niečo dozvedieť. Tí sa totiž tiež starajú o zdravie a životný štýl zamestnancov menších a väčších firiem. Organizujeme s nimi dni a týždne zdravia, teambuildingy, masáže, či pravidelné tréningy. Naši ľudia robia prednášky, workshopy, ale tiež školy varenia a nevarenia v projekte FitFirma.

Taktiež nás môžete stretnúť v rôznych lokalitách po Slovensku a v zahraničí v rámci projektu FitPobyty. Joga víkend, bežecký camp zameraný na techniku behu, či fit štartér pre ľudí, čo chcú zmeniť životný štýl, sú len niektoré z pobytov, ktorým sa venujeme. Chcete si ich vyskúšať?


Joga Pobyt s Jarom Pávekom

Úplne prvý slovenský joga pobyt s Jarom Pávekom je tu a my sa nevieme dočkať! Toto 4-dňové spojenie jogovej praxe, jogových prednášok a diskusií o všetkom, čo sa jogy aspoň trochu týka, je vhodné tak pre úplných začiatočníkov, ako aj pre pokročilých cvičencov.

Maroš Krivosudský

HEALTH SERVICES

MOJE ČLÁNKY

FIT POBYTY

SÁModSEBA Fit Pobyt
s výťažkom pre deti bez rodín
RZ Tesáre Nové Mlyny

Už od 119 Eur

2. ročník programovo najnabitejšieho fitpobytu zameraného na jogu, beh, fitness, bojové športy a tiež zdravú stravu. Tak ako minulý rok celý zisk z pobytu poputuje nadácii Provida a teda detičkám bez rodín, o ktoré sa táto nadácia stará v programe Tvoj Buddy.

ZOBRAZIŤ DETAIL >

Joga Pobyt s Jarom Pávekom
cesta k vlastnej praxi
Tri Studničky****

Už od 389 Eur

Úplne prvý slovenský joga pobyt s Jarom Pávekom je tu a my sa nevieme dočkať! Toto 4-dňové spojenie jogovej praxe, jogových prednášok a diskusií o všetkom, čo sa jogy aspoň trochu týka, je vhodné tak pre úplných začiatočníkov, ako aj pre pokročilých cvičencov.

ZOBRAZIŤ DETAIL >

Joga Pobyt – Body&Mind Reštart
pre všetkých fanúšikov jogy
Hotel Tri Studničky****

Už od 359 Eur

Toto víkendové spojenie jogy, aktívneho oddychu, skvelého jedla a ubytovania uprostred nádhernej prírody Demänovskej doliny bude pre váš reštart tým pravým orechovým. Nemáte s jogou alebo iným cvičením skúsenosti? To vôbec nevadí.

ZOBRAZIŤ DETAIL >