← Späť

Víkendový joga pobyt: Zrelaxujte a načerpajte silu do nového týždňa

Maroš Krivosudskýmar 6, 2018

Hľadáte oddychový program na víkend, no tradičné (no najmä nudné) hotelové wellness balíky nie sú nič pre vás? Joga pobyt si jednoznačne zamilujete rovnako, ako sme si ho zamilovali my a naši klienti. Spojenie relaxu v horách a aktívneho odpočinku vo forme jogy je totiž 100% návykové!


InBody diagnostika v Bratislave

Merajte si svoj diétny progres! Počas diagnostiky zistíte svoje % tuku a svalov v tele, hodnotu viscerálneho tuku, zadržiavanie vody a iné parametre. Vaša premena začína už dnes!

Žiadna nuda, ani strašná drina

Odpoveď na to, prečo sú práve joga pobyty také populárne, je rovnaká ako pri joge samotnej. Práve ona je totiž špecifická v tom, že si pri nej zacvičíte, no zrelaxujete zároveň. Jasné, je to makačka, ktorá vás vie vyšťaviť, no nie až taká, ako na iných fit pobytoch, zameraných napríklad na skupinové cvičenia, box alebo klasické fitness. A práve tento typ oddychu hľadá najviac nielen Slovákov, ale tiež našich bližších aj vzdialenejších susedov. Práve ajurvédsky a jogový pobyt je totiž trendom, ktorý môžeme sledovať po celom svete.

Ajurveda pobyt

O joge je tých informácii ale omnoho omnoho viac a naši skúsení učitelia by sa netešili, keby sme o nej písali len ako o cvičení. Preto, ak vás o tejto filozofii zaujímajú aj ďalšie informácie, určite si prečítajte náš starší článok od jedného z najpovolanejších na Slovensku – Jara Páveka, kde sa dozviete viac.Joga pobyt nie je len o joge

Ako bolo spomenuté vyššie, ľudia už ani na dovolenke nechcú len ležať a nudiť sa na hotelovej izbe, či vo wellnesse. Teda aspoň nie naši klienti, pre ktorých si vždy potrpíme na tvorbe kvalitného programu. Každodenné cvičenie jogy je len začiatkom. Popri tom sa zameriavame aj na nejogínske aktivity vo forme prednášok o výžive, či chutných raňajkových a smoothie workshopov. Potom, ako je základ programu doladený, je samozrejme dôležitý aj výber samotného hotela. Na čom si pri jeho voľbe dávame záležať?

 1. Hotelová kuchyňa musí spĺňať naše vysoké požiadavky na chuť, aj kvalitu.
 2. Štandard izieb a úroveň wellnessu, keďže je oddych našou víkendovou prioritou.
 3. Prostredie a aktivity v okolí, ak by sme nechceli stráviť celý víkend v hotelovom rezorte.

Joga pobyt wellness

Najlepšie ale na takomto type pobytu je, že môžete zobrať rodinu s deťmi alebo známych, čo sa joge venovať nechcú a po tom, ako si vy odcvičíte, môžete stráviť zbytok víkendu spolu. A dokonca ani počas vášho cvičenia sa nudiť nebudú, keďže je v našej krásnej prírode (alebo aj v tom lenivom wellnesse :)) vždy čo robiť.


Ideálny spôsob, ako začať

“Ale čo by som tam robil/a, však ja som jogu nikdy necvičil/a?!” No práve to by ste tam robili. Začali s ňou! Takýto joga pobyt je totiž ideálnym miestom, kde sa na cvičenie “namotáte”. Atmosféra hotela, príroda všade naokolo, hodiny nadväzujúce krátko po sebe, ľudia, ktorí majú rovnaký cieľ ako vy a v neposlednom rade motivácia vo forme výživového poradenstva je skvelým začiatkom vašej novej zdravšej cesty. Takmer všetci ľudia, ktorí si takýto relaxačný pobyt vyskúšali, s jogou a zdravým životným štýlom pokračujú aj naďalej. A je jedno, či to bol Hatha joga víkend v Troch Studničkách, Power joga v Grandholeli Praha alebo iný pobyt, ktorý sme pre našich klientov zorganizovali.


Joga pobyt na Troch Studničkách

Ako sa hovorí, lepšie raz vidieť, ako….No jednoducho si to celé radšej pozrite v tomto videu z nášho najobľúbenejšieho pobytu v Demänovskej doline. Cvičenie, atmosféra, ubytovanie, kuchyňa, aktivity, ľudia…všetko na jednotku.


Náš program na joga pobyte

1. deň

 • od 14:00 – Check-In
 • 15:00 – 21:00 – Wellness
 • 19:00 – Hodina Hatha jogy a privítanie všetkých účastníkov
 • 18:00 – 21:00 – Večera

2. deň

 • 7:30 – Hodina Hatha jogy
 • 7:00 – 10:00 – Raňajky vo forme bufetu
 • 10:30 – Prednáška – Ako čítať etikety
 • 11:30 – Workshop – Ako si namixovať kvalitné smoothie
 • 15:00 – 21:00 – Wellness
 • 18:00 – 21:00 – Večera

3. deň

 • 7:30 – Hodina Hatha jogy
 • 7:00 – 10:00 – Raňajky vo forme bufetu
 • 10:00 – Check-Out
Maroš Krivosudský

HEALTH SERVICES

MOJE ČLÁNKY

FIT POBYTY