Váš košík je prázdny

FITNESSBOX

MorningBox

Balíček vhodný na raňajky.

SnackBox

Balíček vhodný na desiatu a olovrant

LunchBox

Balíček vhodný na obed

JuniorBox

Balíček dobrôt pre najmenších

RunBox

Balíček vhodný pre fanúšikov behu

Slaný SnackBox

Balíček vhodný na desiatu a olovrant

PONUKA FIT POBYTY

Body&Mind Reštart
Tri Studničky****

Už od 10000000 Eur

Toto víkendové spojenie jogy, aktívneho oddychu, skvelého jedla a ubytovania uprostred nádhernej prírody Demänovskej doliny bude pre váš reštart tým pravým orechovým. Nemáte s jogou alebo iným cvičením skúsenosti? To vôbec nevadí.

ZOBRAZIŤ DETAIL >

Letný OFA Fight Camp
Snowland Valča - Penzión Perún**

Už od 155 Eur

Po campe pre začínajúcich a mierne pokročilých bojovníkov sa tentokrát rozhodli Robo Pukač a Igor Daniš zamerať na fighterov, ktorí už nejaké tie tréningové skúsenosti majú.

ZOBRAZIŤ DETAIL >

SKIPASS Run Víkend
Snowland Valča - Penzión Perún**

Už od 79 Eur

Poď si s nami zabehať na 2. ročník SKIPASS Runu do Valčianskej doliny a my ti spravíme športový program na celý víkend! Prednášky o bežeckej technike, jedle a regenerácii, spoločné strečingy, wellness a mnoho ďalšieho.

ZOBRAZIŤ DETAIL >

Power Joga & Fitness Víkend
Grandhotel Praha****

Už od 79 Eur

Ak chceš cez víkend zrelaxovať, no zároveň si poriadne zamakať, nič lepšie ako kombináciu power jogy a funkčného tréningu nevymyslíš. Tu nájdeš obe tieto aktivity plus prednášky o strave, skvelé jedlo a 4-hviezdičkové ubytovanie priamo vo Vysokých Tatrách.

ZOBRAZIŤ DETAIL >

Fit Štartér
Hotel FIS*** - Štrbské Pleso

Už od 119 Eur

Chceš konečne zmeniť svoj životný štýl k lepšiemu, len nevieš ako začať? Naši tréneri a výživoví poradcovia poskladali nabitý trojdňový program plný prednášok, workshopov a cvičení zameraných na chudnutie a tvarovanie postavy. Niečo, čo ťa určite nakopne!

ZOBRAZIŤ DETAIL >