Váš košík je prázdny

FITNESSBOX

MiniBox

Balíček, ktorý je vždy poruke

MorningBox

Balíček vhodný na raňajky

Sladký MiniBox

Balíček, ktorý je vždy poruke

Slaný MiniBox

Balíček, ktorý je vždy poruke

Slaný SnackBox

Balíček vhodný na desiatu a olovrant

SnackBox

Balíček vhodný na desiatu a olovrant

PONUKA FIT POBYTY

Joga Pobyt – Body&Mind Reštart
Tri Studničky****

Už od 139 Eur

Toto víkendové spojenie jogy, aktívneho oddychu, skvelého jedla a ubytovania uprostred nádhernej prírody Demänovskej doliny bude pre váš reštart tým pravým orechovým. Nemáte s jogou alebo iným cvičením skúsenosti? To vôbec nevadí.

ZOBRAZIŤ DETAIL >

Fight Camp – Zamerané na Box
Hotel Altis****

Už od 119 Eur

Skvelá príležitosť ako sa naučiť základy bojových športov a zatrénovať si s tými najlepšími v krásnom prostredí Oravskej priehrady. Nácviky techník, kondícia, výživárske tipy, večerné ľadové korčulovanie a množstvo ďalších aktivít.

ZOBRAZIŤ DETAIL >

Power Joga Víkend
Grandhotel Praha****

Už od 129 Eur

Ak chceš cez víkend zrelaxovať, no zároveň si poriadne zamakať, nič lepšie ako kombináciu wellnessu a power jogy uprostred krásnej tatranskej prírody nevymyslíš. Tu nájdeš obe tieto aktivity plus prednášky o strave, skvelé jedlo a 4-hviezdičkové ubytovanie priamo vo Vysokých Tatrách.

ZOBRAZIŤ DETAIL >

Fit Štartér
Hotel FIS*** - Štrbské Pleso

Už od 109 Eur

Chceš konečne zmeniť svoj životný štýl k lepšiemu, len nevieš ako začať? Naši tréneri a výživoví poradcovia poskladali nabitý trojdňový program plný prednášok, workshopov a cvičení zameraných na chudnutie a tvarovanie postavy. Niečo, čo ťa určite nakopne!

ZOBRAZIŤ DETAIL >

Fight Camp – Box & Muay Thai
Snowland Valča - Penzión Perún**

Už od 119 Eur

Po campoch pre začínajúcich a mierne pokročilých bojovníkov sa tentokrát rozhodli naši dvaja tréneri zamerať na fighterov, ktorí už nejaké tie tréningové skúsenosti majú.

ZOBRAZIŤ DETAIL >