← Späť

Tréning – Stehná a Zadok (Fitness Edícia)

Marek Blahušiaknov 1, 2015

Len máloktorý chlap povie, že chce mať dobrý zadok, zato ženy to ocenia aj za dvoch, teda nielen na sebe, ale aj na svojich partneroch, takže verte nám páni, dámam nestačia len veľké bicepsy a majestátny hrudník, treba makať aj na nohách. Pevný zadok ale nie je jedinou partiou, na ktorú sa zameriava tento komplexný fitness tréning od Mareka Blahušiaka, ktorý si jasne uvedomuje dôležitosť cvičenia nôh vo svojom tréningovom pláne. Okrem vizuálnej stránky, teda tvarovania kvadricepsov, hamstringov, či gluteálov je dôležitá taktiež funkčnosť svalov stehien a zadku, no napriek tomu ich veľa cvičencov vynecháva, však nohy sú vlastne “len” nástrojom na chodenie a pohyb ako taký. Keďže sa v tréningu objavujú aj technicky ťažšie cviky ako “good mornings”, teda predklony s činkou, kde je riziko zranenia vyššie, nie je pre úplných začiatočníkov a teda ho odporúčame odcvičiť s trénerom, prípadne s pomocou a konzultáciou inštruktora, ktorý by sa mal v každom kvalitnejšom fitku  pohybovať.


InBody diagnostika v Bratislave

Merajte si svoj diétny progres! Počas diagnostiky zistíte svoje % tuku a svalov v tele, hodnotu viscerálneho tuku, zadržiavanie vody a iné parametre. Vaša premena začína už dnes!

Celý tréning

  • Zahriatie (beh/bicykel) + dynamický strečing – 10 minút
  • Drep (10 opakovaní; 4 série; 1:00 oddych)
  • Výpadová chôdza (20 opakovaní; 4 série; 1:00 oddych)
  • Good morning – predklony s činkou (10 opakovaní; 4 série; 1:00 oddych)
  • Zadný krížny výpad (20 opakovaní; 4 série; 1:00 oddych)
  • Statický strečing – 10 minút

Letný Fight Camp pre Všetkých

Tréningy, relax a zábava pre začiatočníkov aj pokročilých, mužov aj ženy. Všetci na jednom mieste, v perfektných športových podmienkach a skvelej atmosfére. Taký bude náš najbližší Fight Camp pre všetky výkonnostné úrovne v krásnom prostredí Oravskej priehrady.

Marek Blahušiak

SLAVIA AGROFERT

MOJE ČLÁNKY

FIT POBYTY

SÁModSEBA Fit Pobyt
s výťažkom pre deti bez rodín
RZ Tesáre Nové Mlyny

Už od 119 Eur

2. ročník programovo najnabitejšieho fitpobytu zameraného na jogu, beh, fitness, bojové športy a tiež zdravú stravu. Tak ako minulý rok celý zisk z pobytu poputuje nadácii Provida a teda detičkám bez rodín, o ktoré sa táto nadácia stará v programe Tvoj Buddy.

ZOBRAZIŤ DETAIL >

Joga Pobyt s Jarom Pávekom
cesta k vlastnej praxi
Tri Studničky****

Už od 389 Eur

Úplne prvý slovenský joga pobyt s Jarom Pávekom je tu a my sa nevieme dočkať! Toto 4-dňové spojenie jogovej praxe, jogových prednášok a diskusií o všetkom, čo sa jogy aspoň trochu týka, je vhodné tak pre úplných začiatočníkov, ako aj pre pokročilých cvičencov.

ZOBRAZIŤ DETAIL >

Joga Pobyt – Body&Mind Reštart
pre všetkých fanúšikov jogy
Hotel Tri Studničky****

Už od 359 Eur

Toto víkendové spojenie jogy, aktívneho oddychu, skvelého jedla a ubytovania uprostred nádhernej prírody Demänovskej doliny bude pre váš reštart tým pravým orechovým. Nemáte s jogou alebo iným cvičením skúsenosti? To vôbec nevadí.

ZOBRAZIŤ DETAIL >